DALYAN ADEM PANSİYON

Dalyan'a geldiğinizde kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, temiz, güvenli ve de güzel bir yer arıyorsanız, hem de hesaplı olsun diyorsanız adresiniz… Adem's Pansiyon.
Yörenin ilk pansiyonlarından olan Adem's Pansiyon, Dalyan'ın en güzel yerinde, Köyceğiz gölünü Akdeniz'in sularına taşıyan kanalın hemen kıyısında, eşsiz güzellikteki Kaya Mezarlarının tam karşısında sakin, huzurlu ve dostane ortamıyla misafirlerine güzel bir tatil imkanı sunuyor.
Önünden geçen teknelerle İztuzu plajına, güneşin ve upuzun kumsalın tadını çıkarmaya gidebilirsiniz. Pansiyonumuzun önünde, Dalyan kanalında  yüzmek de mümkündür.
Sizleri konuk etmekten mutlu oluruz... 
Toplam on odası olan pansiyonumuz 24 kişilik kapasiteye sahiptir. Tüm yataklarımız çift kişiliktir. 3 veya 4 kişilik yatak kapasitesine sahip odalarımız da vardır.
Her odada; TV, Klima, Duş-tuvalet, 24 saat sıcak su ve wireless internet erişimi  bulunmaktadır.Adres:Maraş caddesi Dalyan - Ortaca- MUĞLA
Telefon:0 252 284 20 43 0 533 563 80 94
Email:info@ademspension.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorumunuzun gerçekçi olduğunu belirtmek için lütfen adsız yorum yapmak yerine varsa Gmail adresiniz ile yorum yapabilirsiniz.Adsız yorumlar dikkate alınmaz.