16.08.2018

Fıstıklı Günay Apart Pansiyon

Fıstıklı Günay Apart
Fıstıklı Köyünde konaklamak ve tatil amaçlı gelen ziyaretçiler özellikle nerede kalsak memnun oluruz,nereyi tavsiye edersiniz,hangi pansiyonda kalalım gibi sorular soruyorlar.Ben de onlara daha önce gidip kaldığım ve gayet memnun ayrıldığım Fıstıklı Günay Apart pansiyonu tavsiye ediyorum.

Fıstıklı Günay Apart Çam ve zeytin ağaçları ile çevrili bir koyda yer alıyor.Gürültüden uzak kafa dinlemek için biçilmiş kaftan.Fıstıklı'ya gelip görmek lazım eminim başka yerde kalmak istemeyeceksiniz.Fıstıklı da tabi daha lüks oteller ve tatil köyleri de var ama sakin kafa dinlemek isteyen lüks aramayan muhafazakar aileler için uygun bir konaklama tesisi.


Fıstıklı Günay Apart Özellikleri
Günay Apart, Yalova Armutlu Fıstıklı köyü Karaincir mevki'in de, bir koyda 5000 metrekarelik alanımızda bulunmaktadır. Sakin bir yerde, temiz hava, bol güneşli, oksijen depolayabileceğiniz bir yerdedir. Zeytin ve çam ağaçları içinde, denize 30 metre uzaklıkta, doğayla baş başa bir tatil geçirmek isteyenler için bulunmaz bir yer…  1+1 şeklinde olan  dairelerimizde  sıcak su imkanı vardır. Yeme-içme misafirlerimize ait olup bir evde bulunacak her türlü imkan mevcuttur. 

Tüm dairelerimizde balkon bulunmaktadır. Hem dairelerimizde masa sandalye hem de bahçe için de masa sandalye verilmektedir. Otopark sıkıntısı yoktur. Araçlarınızı rahatlıkla park edebileceğiniz alanımız vardır.  Kalabalıktan, gürültü patırtıdan uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız aradığınız daireleri Günay Apart’ta bulacaksınız.Ailenizle günün her saatinde baş başa kalabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.Apartımız da Alkol Kullanılmaması,Mayo ve Bikini İle Apart Çevresinde Gezinilmemesi (Plaj Hariç)
Çıkışların saat 11:00'de yapılması,Bir Daireye 6 Kişiden Fazla ( 4 Yetişkin 2 Çocuk)reservasyon yapılmaması Rica olunur.  

Fıstıklı Nerede Nasıl gidilir: İstanbul dan gelecekler için Yeni kap ve Kabataş'tan bineceğiniz Deniz Otobüsleri ile Yalova Armutlu'ya oradan dolmuşla Fıstıklı'ya gelebilirsiniz.

Fıstıklı Pansiyon Fiyatları 2018 yılı için ortalama kişi başı oda+kahvaltı 100 TL'den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz.Bu belirttiğimiz fiyatlar bilgi amaçlı olup bağlayıcı değildir.Fıstıklı pansiyon fiyatları yaz aylarında ve özel günlerde değişiklik gösterdiğinden en sağlıklı fiyat bilgisi için lütfen iletişim kurarak fiyat alınız.
İletişim ve Rezervasyon
Fıstıklı Köyü Karaincir Mevkii,Armutlu/Yalova 
Telefon:0555 003 77 16
GSM:0539 369 16 77 
E-Mail:info@fistikligunayapart.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Benzer yazılar