30 May 2008

Datça Hayıtbükü Altun Pansiyon


Maviyle yeşilin birleştiği noktada temiz denizi, geniş kumsalı, eşsiz doğasıyla kimilerinin hayal ettiği, kimilerininde gelip ayrılamadığı eşsiz bir cennettir. Birbirinden güzel koylarla süslenmiş yarımada adeta gelen yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerini büyülüyor.

Şirin bir koy. Denizi tertemiz, serin ve tenha bir sahil.


Ormanlık bir mevkiide bulunmasından dolayı havası sürekli temiz bol oksijenli ve rutubetsiz olduğu için dünyanın bircok yerinden insanların tercih sebebidir. Tarihte de, Yarımadası'nın havasının insanları iyileştirdiğine dair rivayetler olduğu gibi günümüzde de kalp,dolaşım,sinir ve romatizmaya iyi geldiği bilinmektedir.
Altun Pansiyon gürültüden ve araç trafiğinden uzak. Bahçesinde ağaçlar ve çiçeklerle süslü. Yılın yorgunluğunu atmaya müsait huzurlu bir aile pansiyonudur.

Odalarda klima, mini bar, televizyon, 24 saat sıcak su, kablosuz internet, balkon ve eşsiz doğa ve deniz manzarası bulunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışımız sizi evinizdeymişsiniz gibi hissettirecek. Memnuniyet, temizlik ve kalite anlayışını ön planda tutarak ayrıcalıklı bir tatili yaşatmak için siz değerli konuklarımızı bu eşsiz cennete bekliyoruz.

Restaurantımızda konuklarımıza kahvaltı açık büfe olarak verilmektedir. Kahvaltıda yöreye özgü çam ve kekik balı, zeytin, zeytin yağı, kekik, köy yumurtası, peynir, tereyağı, süt, bitki çayları, ve Marmaris köylerinden günlük alınmış domates, salatalık, biber, roka, tere ve meyve ikram edilmektedir. Bu kahvaltıyı esen meltem ile birlikte yapabilirsiniz.

Akşam yemeğinde de civar köylerden günlük toplanan sebzelerle yapılan birbirinden güzel çorba, zeytin yağlılar, kırmızı et, balık, tavuk, salata ve meyve ile Altun pansiyon tatilinizi tam bir ziyafete dönüştürmekte oldukça iddialı.

Yemekten sonra şark köşemizde semaverde çay veya nargile içip türk kahvesi keyfi yapabilirsiniz..

Mesudiye Köyü, Hayıtbükü Mevkii Datça/MUĞLA
Tel:+090 0252 728 00 73 -+090 0537 358 19 19
 altunpansiyon@hotmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.