10 Haz 2008

CUNDA ADASI NEVİZADE PANSİYON


PANSİYON ODALARI 4 ADET OLUP 7 KİŞİ KONAKLAYABİLMEKTEDİR. BUNLARIN ÜÇ TANESİ ÇİFT KİŞİLİK YATAKLI OLUP YAKLAŞIK 17-18 METREKARE ÖLÇÜSÜNDEDİR. HER ODADA AYRICA MÜSTAKİL BANYO TUVALET MEVCUTTUR . ÇİFT KİŞİLİK İKİ ODADA AYRICA MANZARALI BALKON BULUNMAKTADIR. DİĞER ODA İSE TEK YATAKLI OLUP İÇİNDE BANYO VE TUVALETİ OLAN DAHA KÜÇÜK BİR ODADIR.GENELLİKLE ÇOCUK ODASI OLARAK KULLANILMAKTADIR.

PANSİYON ODALARININ HER BİRİNDEN ADANIN ÇEŞİTLİ AÇILARDAKİ MUHTEŞEM MANZARALARINI, TARİHİ MEKANLARINI VE DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ ZEVKLE SEYREDEBİLİRSİNİZ.

PANSİYONUMUZDA YAZ/KIŞ KONAKLAMAYA UYGUN KALORİFER SİSTEMİ MEVCUTTUR. AYRICA YAZ İÇİN 3 BÜYÜK ODADA SICAK/SOĞUK KLİMA BULUNMAKTADIR. TÜM ODALARDA TELEVİZYON MEVCUT OLUP BANYOLARDA DEVAMLI SICAK SU BULUNMAKTADIR.

KÖŞKÜN AYRICA 250 METREKARE BAHÇESİ MEVCUT OLUP OTURDUĞUNUZDA BAHÇEDEKİ ÇİMEN VE ÇİÇEKLERİ SEYREDİP DİNLENEBİLİR,TEMİZ HAVA VE DEVAMLI ESEN HAFİF RÜZGARIN EŞLİĞİNDE KİTABINIZI VEYA GAZETENİZİ OKUR VEYA DOYUMSUZ CUNDA MANZARASINI SEYREDEBİLİRSİNİZ.

YAZ AYLARINDA İSTERSENİZ KAHVALTINIZI DA BAHÇEDEKİ KAMELYA ALTINDA KEYİFLE YAPABİLİRSİNİZ. AKŞAMLARI BAHÇEDE OTURUP GÖKYÜZÜNÜN MUHTEŞEM GÖRÜNTÜSÜNE DALARAK YILDIZLARI SEYREDEBİLİRSİNİZ.


İLETİŞİM

Tel: 0266 327 11 17

cep : 0505 263 52 33

E-Mail:cunda@nevizadepansiyon.com

ADRES:

Namık Kemal Mh. Selamet Cad. Çayır Sokak No:2 Alibey Adası Ayvalık
Nuri Zarplı İlköğretim Okulu arkası Cunda-merkez


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.