Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

BOZCAADA ERGİN PANSİYON


Ergin Pansiyon olarak amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteyi ucuza sunarak, daha geniş kitlelere hizmet verebilmek. Bozcaada'nın tanıtımına katkıda bulunarak hem Adamızı tanıtmak, hem de günümüz ekonomik şartları da göz önünde tutularak kar haddimizi minimum seviyeye indirerek, insanların daha rahat tatil yapmalarına katkıda bulunmaktır.

Günümüz ekonomik şartlarından bunalan siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzur içersinde, günümüzle geçmişi bir arada yaşayarak dinlenmelerine katkıda bulunabilmektir.

Ergin Pansiyon olarak 4 binada 19 oda ve 48 yatakla hizmet vermekteyiz.

Pansiyon ve otelimiz klimalı olup 24 saat sıcak suyu bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızda TV, mini bar, banyo ve WC bulunmaktadır.

Güler yüzlü personelimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizi Limanda karşılayarak Adaya bastığınız andan itibaren Misafirimiz olarak kabul etmekteyiz.

Ergin pansiyon biri otel üçü pansiyon olmak üzere dört bina ile hizmetinizdedir.Dört binada ikisi süit olmak üzere toplam 19 odada 48 yatak kapasitelidir.Deniz manzaralı terasımızdan Anadolu'dan bir kısrak başı gibi yükselen güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz.

Otel ve pansiyonumuzda 24 saat sıcak su mevcuttur.Odalarda klima, minibar, TV, banyo-WC mevcuttur.Binalarımız bahçeli olup pansiyon bahçesinde yeşillikler içinde açık büfe kahvaltı verilir.

ADRES:

Pansiyonumuz Kale arkasındaki Eski Rum Mahallesindedir.Ulaşımı kolay, rezervasyon yaptıran misafirlerimiz iskelede karşılanır, yine ayrılışlarında iskeleden uğurlanır.Huzur içinde bir tatil için bizimle görüşmeden karar vermeyiniz.


Eski Rum Mahallesi BOZCAADA /ÇANAKKALE

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...