6 Tem 2008

DATÇA MESUDİYE MELİNDA PANSİYON
Bir yaşamın gerçeğidir Datça'da tatil yapmak.Vazgeçilmez cennetidir burayı sevenlerin,değer verenlerin.Tatilin başınızı döndürdüğü en güzel mekanlardan birisidir Melin’da Pansiyon.Mesudiye'nin beyaz gelinciğidir aslında el değmemiş dokusuyla.Biz size öyle çok şey vaat etmiyoruz.Ama eminiz ki siz Melinda'ya geldiğiniz zaman huzur dolu bir tatil yaşayacaksınız.Biz buna inanıyoruz ve sizinde buna inandığınızı biliyoruz.Sizin için tatilin ne anlama geldiğini tabi ki bilemeyiz ama bizim bildiğimiz tatili size yaşatmak için her türlü fedakarlığa hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Melinda Pansiyon Restaurant işletmemiz bir aile işletmesi olup aile ortamında size Datça'nın eşsiz yerinde size özel anılarla dolu bir tatil sözü veriyoruz.Gelin bu tatilde birlikte olalım,doyumsuz keyif ve lezzetleri birlikte yaşayalım.Düşlediğiniz Aileniz ve kendiniz için, asla hafızalardan silinmeyecek bir ortam sizi bekliyor,yılın on iki ayı ve her günü siz burada olmak isteyin yeter. Biz sizi bekliyor olacağız...


İLETİŞİM

TEL: 0 252 728 0135 GSM: 0 535 855 4831
ADRES: Ovabükü-Mesudiye Köyü
E-MAİL melinda@melinda.com.tr
WEB: http://www.melinda.com.tr/

1 yorum:

  1. ‘Pansiyon’ kavramına yabancı bir pansiyon. Tek amaçları mümkün olan en fazla parayı sizden koparmak. Bir bardak çay içmek için yalvarmanız gerekiyor. Pansiyon yemeği yapılmıyor. Meze, balık ve ızgara yemek zorunda bırakılıyorsunuz ve bütün bunlar fahiş fiyata. Örneğin 300 grlık tekir 35 liraya satılıyor, yani Swiss Otel tarifesi. Çok para harcayan müşterilere farklı davranıp çiçeklerle uğurluyorlar. Düşmeyi unuttukları kaporamı geri almak için iki ay banka kanalıyla uğraşmam gerekti. Allahtan kredi kartı ile ödemiştim.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.