29 May 2009

ŞİLE AĞVA SAYGIN PANSİYON


SAYGIN PANSIYON 1989 yılında Ağva - Yeşilçay deresi kenarında kurulmuş aile pansiyonudur. Bahar ve yaz aylarında hizmet vermektedir. 16 yıllık tecrübemizle aile pansiyonu olma özelliğini sürdürmekteyiz. Aile pansiyonu olmasının bizim için en güzel ve gurur verici yanı, misafirlerimize rahat ve huzurlu bir ortamda, mütevazi ve uygun şartlarda bir tatil imkanı sunabilmemizdir.

SAYGIN PANSİYON denize iki dakika yürüyüş mesafesindedir. İstanbul’un en temiz denizlerinden birine sahip olan Ağva’ da denize girmek, Karadenizin serin sularında kulaç atmak sizi oldukça dinlendirecektir. Sabah kahvaltınızı, pansiyonumuzun dere ve orman manzarası eşliğinde, yemeklerinizi Yeşilçay deresi boyunca kurulmuş restaurantlar da yiyebilirsiniz. Tekne ile dere ve deniz turlarına katılabilir, kano veya deniz bisikleti ile nehrin tadını çıkartabilir, isterseniz derede, isterseniz denizde balık tutmanın keyfini yaşabilirsiniz. Cuma günleri kurulan pazar yerinden taze sebze, meyve ve hediyelik eşya alabilirsiniz.

SAYGIN PANSİYON Toplam 28 adet yatak kapasiteli olup kalabalık gruplara ve ailelere özel 2 daire ve 6 odadan oluşmuştur. Odalarımız balkonlu olup dere, deniz ve orman manzarasına sahiptir. Odalarımızın hepsinde banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su mevcuttur.


İLETİŞİMTelefon: (0216) 721 8506

Telefon: (0216) 721 7104
GSM : (0532) 731 4402

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.