22 May 2010

DALYAN GÜRKAN APART
MUĞLA bölgesinin DALYAN beldesinde bulunmaktadır. Tesisimiz 1986 yılından beri hizmet vermektdir. Huzuru arayan ve hoş bir tatil geçirmek isteyen kişiler için ideal bir aile tesisidir .. Apartımız ana cadde üzerinde ve aynı zamanda bütün ihtiyacınız olan; market, bar, restaurant ve günlük tur teknelerının kalkış yerine 5 dakikadan daha kısa mesafededir.
Tehsisimizde 8 apart hotel odası bulunmaktadır. Her apartta klima, buzdolabı, setüstü ocak, aspiratör, mutfak malzemeleri, gardolabı,yemek masası, koltuk, 1 çift kişilik yatak ve bir çekyat yatak bulunmakta;4 kişinin rahat konaklayabileceği şekilde tasarlanmıştır.Ayrıca ücretsiz kablosoz internet wireless hizmetide sunulmaktadır. inernet işleriniz için apartımızda bulunan bilgisayarımızı üçretsiz kullanabilirsiniz.


Bahçemizin içersinde yer alan mangalımızla birlikte ailenizle mangal sefası yapabilir özel anlar yaşayabilirsiniz. Gün içersinde havuz başında ailenizle ve arkadaşlarınızla tavla ve okey oyniyarak zevkli dakikalar geçirebilirisiniz. Ayrıca aracınızı güvenle park edebileceğiniz park yeri de mevcuttur. Tehsisimiz 3000m2 lik geniş ve canlı bahçe üzerine kurulmuştur içersinde kaymaz halı kaplı jakuzili havuzumuz ile ailenizle oturup eğlenebileceğiniz güzel bir atmosfere sahip konaklama yeridir.


Dalyan Gürkan Apart Ailesi olarak gizli cennet Dalyan’da 1986 yılın dan beri Apart Hotel işletmeciliği, Taşımacılk ve Tekne Turuları düzenliyoruz. Apartımıza gelen misafirlerimiz geneldeTürk ağırlıklı aileler ve arkadaş gruplarıdır.
Telefon : 0090  252 284 2711  
Fax: 0090  252 284 2711
Cep telefonu: 0090 530 409 6325    0090 554 453 6688
Online açık msn : gurcantezcan@hotmail.com
Adres: Atatürk Bulvarı Gülpınar mah. Gürkan Apart Hotel  48840 Dalyan / Muğla / Türkiye 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.