23 Oca 2011

Finike Şimşek Otel

ŞİMŞEK OTEL FİNİKE      2004 yılında hizmete başlayan Şimşek Otel Akdeniz'in nadide köşelerinden biri olan Antalya nın Finike ilçesinde türk misafir perverliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.
Finike Şimşek Hotel Antalya'ya 100 km. uzaklıkta, huzur ve temiz hava kenti FİNİKE'de portakal bahçelerinin önünde, denize sıfır konumundadır.Batı Antalya'nın her noktasındaki görmeye değer tarihi ve örem yerlere tur ve geziler için en iyi konumda olan Finike Şimşek otel finike sahilinde denize sıfır aile ortamında emekli öğretmenin yeri...


ULAŞIM
Antalya'dan Finike sahilindeki otelimizin uzaklığı 110 km olup yaklaşık 1 saatlik bir yolculukla otelimize ulaşabilirsiniz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya' dan otelimize ulaşmak için Kemer - Kumluca - Finike  Karayolundan devam edip ,Finike'ye 1 km kala Şimşek Hotel tabelamızı ve tesisimizi görebilirsiniz.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde ,Antalya terminalindeki iç hatlar   şirketlerinde ,20 dk arayla sabah saat 6.30' dan akşam 20:30' a kadar Finike otobüsleri bulunabilmektedir.

Uçak ile geliyorsanız Antalya havaalanından transfer talep edebilirsiniz.Transfer ücretimiz 150 YTL'dir.Servisimiz sizi ve yakınlarınızı Antalya havaalanından alıp 1:00 saatik yolculukla Finike Hotel Şimşek'e ulaşabilirsiniz.

Mükemmel bir deniz manzarasında,nezih bir aile ortamında ve kendine ait plajda sizleri ağırlamak için bekliyoruz ...


İLETİŞİM VE REZERVASYON


Tel:+90 242 855 57 71
Fax:+90 242 855 57 72
Gsm:+90 532 455 01 34
Mail:
Adres:Akdeniz Cad. No:256 Finike / Antalya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.