Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

Adrasan/Küçük Ev Bungalov

ADRASAN, doğal güzelliği, berrak ve balık tutmaya elverişli deniziyle ülkemizde yapısı bozulmamış, güneşin denizden doğduğu ender koylardan biridir. Antalya’ya 95 km uzaklığında, üç tarafı çam ormanları ve dağlarla çevrili olan Adrasan, size sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.ODALARIMIZ
Küçük ev pansiyon, 5 tanesi ağaç olmak üzere 13 bungalov odadan oluşmaktadır. Her odamızda ikişer yatak, klima, banyo, tuvalet ve devamlı sıcak su bulunmaktadır. Büyük bir hassasiyetle güzelliğini korumaya çalıştığımız çim alan üzerinde; çardaklarla, değişik türden çiçek ve ağaçlarla bezenmiş, sakin kahvaltıların ve romantik akşam yemeklerinin yenildiği, büyük bir bahçemiz bulunmaktadır.


AKTİVİTELER

Günübirlik tekne turları: Günübirlik tekne turları ile Olympos istikametinde Ceneviz-Sazak koylarını gezebilirsiniz. Bembeyaz taşları olan plajı ve şifalı kaynak suyu ile meşhur olan Suluada ise ayrı bir rotada.Adadan çıkan bu suyun bazı hastalıklara iyi geldiği söyleniyor.

Dalış eğitimi: Dalış eğitimi için Adrasan’da dalış okulu mevcuttur. Yaklaşık 4-5 gün süren bir kurstan sonra, başarılı olduğunuz takdirde dalış brövenizi alabilirsiniz.

Amatör balık avı turları: Tekne kiralayarak, sularında onlarca balık çeşidi barındıran Adrasan’da balık tutabilirsiniz.

Trekking ve serbest tırmanış: Trekking için size; doğanın nefesini tüm benliğinize dolduracak olan Likya antik yolunu (Musa dağı - Sazak koyu - Olympos - Çıralı - Chimera - Ulupınar ; Gelidonya Feneri - Karaöz – Gagai ; Yaylalık ve Harabeler) veya orman parkurunu önerebiliriz.
Kano kiralayarak koy içinde kısa gezintiler yapabilirsiniz.

Telefon : (+90) 242 883 10 03
GSM : (+90) 533 731 58 56


2 yorum :

  1. Gecen yil 5 yıldızlı otel de yaptığımız tatil sonrasin da küçük ev çok iyi gelmişti.sakin bir tatil gecirmek istiyorsaniz memnun kalacaksınız çocuklu aileler rahat edeceklerdir.temizlik ve yemeklerden memnun kaldik.deniz cok guzel.kesinlikle öneriyoruz.verilen bilgiler dogrudur.bu yil yakin tarihte tekrar gidiyoruz😉halil_ayse_demir katitas /adana

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Adrasan denizi ve kumsalı gerçekten mükemmel,küçük ev bungalovlarda tatil ise anlatılmaz yaşanır.yorumunuz için teşekkürler..

      Sil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...