1 Haz 2011

ARMUTLU YELKEN MOTELDenize bir kaç adımda gidebileceğiniz pansiyonumuz ; temiz , konforlu, düzenli ve cıvıl cıvıl odaları ; içten sıcak ve hayalinizce bir ortam yakalayabileceğiniz sahipleri ve her yaştan insanın unutulmuyacak anıları yaşayacağınız nezih keyfiyle hizmetinizdedir.

Sitemiz üzerinden bize ulaşarak ön rezervasyon yaptırabilir, en güncel fiyat listelerine bakabilir, pansiyonumuzu daha yakından tanıyabilirsiniz.


Pansiyonumuzu daha yakından tanımak için Odalarımız,Çevremiz,Fotogaleri sayfasına girip pansiyonumuzun resimleri anlatımlarını bulabilirsiniz.


Pansiyonumuz 36 yatak kapastesine sahip olup toplam 12 odaya sahiptir. Bahçemiz 800m2 olup bahçe içerisinde erik,mandalina,dut.zeytin ağacı ve palmiye ağaçları bulunmaktadır. Denize sadece 10m uzaklıktadır, isteyen müşterilerimiz pansiyonumuza sadece 10dk kadar uzaklıkta olan kaplıcalara gidebilirler.


odalarımızda 3 isteğe bağlı 4 yatak, TV,BUZDOLABI,DUŞ & WC ve 24 saat sıcak su mevcuttur.


Sabahları üzüm ve erik Ağacının, rengarenk çiçeklerin süslediği bahçemizin en yeşil avlusunda kahvaltınızı yaparak yeni güne huzurla başlayacaksınız ; denizden geldikten sonra veya akşam yemeğinizden sonra Türk kahvesi , özel nargilesi yada semaver ile tatilinizin dahada güzelleşmesini sağlıyabilirsiniz.


Bahçemizde bulunan erik ağacının altındaki hamakta saatlerce uzanıp bu derin sessizlik ve yeşil cennet içerisinde ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.


Pansiyonumuz tabiki 5 yıldızlı büyük bir otel yani tesis değil . her yerde bulamayacağınız dost sıcaklığını garanti edebiliriz. 


Sıcak yazaylarında havanın serin, ortamın ise aile sıcaklığında olduğu, huzurlu, rahat,güvenilir ve bütçeniz için hesaplı bir tatil hayal etmenize gerek yok ,bunların hepsi YELKEN PANSİYONDA gerçek ve sizleri bekliyor.
oda özellikleri odalarda elcd tv,buzdolabı,ınternet,mını mutfak, banyo wc

fiyatlar 2 kişilik oda 60TL

Pansiyon/otel adı:YELKEN MOTEL ARMUTLU YALOVA
Telefon: 02265356143
E-posta: yelken-pansiyon@hotmail.com
pansiyon/otel hakkında detaylı bilgi:

Şehir ve adres bilgileri yalova . armutlu fıstıklı koyu ve ıskele mevki

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.