Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

ÇOLAKLI ASNUR PANSİYON


Asnur Pansiyon Antalya ili Manavgat İlçesi Çolaklı beldesinde doğayla iç içe bir mekandadır. Binamız yeni yapı olup iç dizaynından kullanılan malzemelerde son derece güzeldir. Pansiyonumuzda sade, temiz ve sakin bir ortam yaratılarak, Çolaklı'nın o güzel , zinde bir halde tatil yapmanız amaçlanmıştır. 


Amacımız müşteri memnuniyeti olup, sizleri birer müşteri değil, bir konuk bir misafir olarak ağırlamaktır. Buradan yola çıkılarak size sunduğumuz çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz


Pansiyonumuzun kahvaltı servisi ücretlidir. 5 TL karşılığından Asnur Pansiyon kahvaltı servisinden yararlanabilirsiniz. Kahvaltı menümüzde yumurta, peynir, zeytin, yağ, bal, reçel, domates, salatalık ve çay ile süt bulunmaktadır. Ücretli kahvaltı servisimizden yararlanmak istemezseniz, pansiyonumuzun içerisinde bulunan mutfak kısmınız ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bizden ayrılırken "teşekkür ederiz, yine geleceğiz" cümlesini sizden duyabilmektir amacımız. 


Pansiyonumuz toplam olarak 16 oda kapasitelidir. Tüm odaların klimalı olduğu pansiyonumuzda klima kartı sistemi bulunmaktadır. Pansiyonumuzda 16 odanın içerisinde deniz manzaralı olanları da bulunmaktadır. Her odada 3 yatak kapasitesine sahiptir. İsteğe göre bu rakam 2'ye düşürülebilir. Pansiyon odalarımızın zemini seramik ile kaplıdır. Ayrıca pansiyon odalarımız çeşitli mobilyalarla döşelidir. Balkonu olan odalarımızın balkonunda sandalyelerde bulunmaktadır.


Asnur Pansiyon sizi bahçesiyle de etkileyecek. Ağaçlarla kaplı olan pansiyonumuzun bahçesinde oturabilir, dostlarınızla sohbet edebilir ya da birbirinden keyifli oyunlar oynayabilirsiniz


Asnur Pansiyon tereddütle gittiğiniz ancak istemeyerek ayrıldığınız bir yer olarak aklınızda kalacak bunun garantisini veriyoruz.antalya çolaklı konaklama, manavgat pansiyonları, çolaklı kalacak ucuz pansiyon, çolaklı pansiyonları, çolaklı tatil  • Asnur pansiyon 16 odası ile hizmet vermektedir. 
  • Odalarımızın 12 tanesi eşsiz deniz manzaralıdır 
  • Tüm odalarımızda 24 saat sıcak su,
  • Tüm odalarımızda kablosuz internet hizmeti,
  • Tüm odalarımızda banyo ve wc
  • Ağaçlar ve yeşilliklerle dolu bahçemizde çay keyfiAdres :Üç Tepeler Mevkii, Çolaklı Beldesi, Manavgat
Telefon : +90 (242) 763 74 00
Gsm : +90 (535) 610 02 36 - +90 (541) 763 61 31
Fax : +90 (242) 763 64 96
E-mail : rezervasyon@asnurpansiyon.com | asnur@hotmail.com

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...