Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

İstanbul kamp ve karavan konaklama


Kilyos Mıstık Camping Turban Cad. No:41 - Kilyos 0.212.2011077 


Selimpaşa İstanbul Mocamp Poyraz Çiftliği Selimpaşa 0.212.7101125 


Silivri Semizkum Mocamp Lüleburgaz Deniz Evler Sahili - Semizkumlar 0.212.7112058 

SEMİZKUM MOCAMP, 250 m. uzunluğundaki kumsalı, çocuklar için güvenli olan sığ kumluk denizi ve 300 karavan-çadır kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük kamplarındandır.


İstanbul’a yakın olması sebebi ile şehrin gürültülü ve sesli ortamından uzaklaşmak isteyenler için idealdir. 

Kampımıza karavan ve çadırları ile gelenler dışında, kalacak yer imkanı olmayan müşterilerimiz, pansiyon olarak hizmete sunduğumuz iç tefrişi yapılmış olan bungalow, karavan ve çadırlarımızda konaklayabilirler.

Kamp alanı içerisinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kafetarya, günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz market, dev ekran tv, jetonlu sıcak su duşları, çocuklar için oyun alanı ve haftanın belirli günleri hoşca vakit geçirmenizi saglayacak canlı müzik imkanı siz kampçılarımızın hizmetindedir.

Kampımızda sahil boyunca yerleştirilmiş olan 260 adet hasır şemsiye ve 150 adet şezlong, kamp müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Yine, sahil boyunca sıralanmış olan 4’lü ve 8’li ahşap piknik masalarımız da müşterilerimizin kullanımına açıktır.Şile Akkaya Camping Akçagöl Köyü - Şile 0.216.7277010 sahilde yer alan akkaya tatil ve kamp merkezi'nde, 36 oda yer alıyor.


ağaçlarla bezenmiş kampta, karavan ve bungolovlara özel yer ayrılmış.


tesisin içerisinde restoran ve yemek pişirme yerleri, spor tesisleri, bulaşıkhane, çamaşırhane, otopark sahası, kilitli buzdolapları, market, duş gibi üniteler bulunuyor. tatil merkezinin en büyük yeniliği ise tesis içerisine akdeniz'de olduğu gibi ağaç evlerin yapılmış olması.


yaklaşık 10 adet olan bu ağaç evlerde iki kişi bülbüllerle bir arada yatıp, kalkma şansına sahip. bundan başka yine tahtadan yapılan, deniz manzaralı ve çam ağaçlarının arasındaki evlerde de kalabiliyorsunuz.


köpekli müşterilerin de kabul edildiği akkaya tatil köyü'nde, fiyatlar da ideal.

Şile Karyat Camping Aziz Turan Beler Cad Kumbaba Karavan Park 0.216.7115441 


Istanbul a 60 km mesafede olan Sile’nin piril piril denizi ve kumu, limani , balik restoranları, kafeleri, publari ile KARYAT KAMPiNG’ in sizlere sundugu doga yasamini bir arada bulabilirsiniz.Sile’nin Kumbaba bolgesinde yer alan KARYAT KAMPiNG genis arazi üzerine kurulu, 50 cadir ve 50 karavan kapasiteli, cift kisilik sirin bungalowlariyla , yemyesil dogasiyla , bakimli bir tesistir. 

Açık ve kapalı alanda kurulu mutfaklari, buzdolaplari, camasir ve bulasik yikama alanlari, 8 adet WC , 220 V elektrik, 24 saat sicak su , güvenlik ve otopark hizmetiyle yilin 12 ayi dogaseverlere hizmet sunmaktadır.

Kampımız dere kenarında , denize 200 m.lik mesafededir.Dereden sal yolculuguyla, yada doga yuruyusuyle kumsala ulasabilirsiniz. 


Tatilinizi, hafta sonunuzu balık tutarak, spor yaparak , yüzerek, eğlenerek sevdiklerinizle birlikte geçirebilirsiniz.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...