15 Haz 2008

Alanya otel, motel, pansiyon ve apartlar


Alanya Otel-motel
Alanya tatil ve konaklama amaçlı en beğenilen ve en çok tercih edilen oteller arasından sizin için seçtiklerimiz.

Agora Apart Plaja yakın, kent merkezine yakın, bir çeşit bağımsız tatil fırsatı. Ünlü Kleopatra Plajı'na yalnızca 100 metre uzaklıkta.

Botanik Hotel Şehir hayatının ve gürültüsünün ulaşmadığı tatil cennetinde zamanı unutulmaz kılan ve Akdeniz’in doğal güzelliğini her yönüyle yansıtan benzersiz bir doğaya sahip eşsiz bir mekan.

Delphin Hotel Alanya otelleri listesinde palmiye ağaçları arasında yeşil bir bahçe içerisinde deniz kenarındaki otel. Tatil yerleri arasında güzel bir tercih.

Happy Elegance Hotel Bütün yıl açık olan, Aquaparklı otel tatil mekanları arasında özel plajı olan otelleri tercih edenler için.

Kandelor Hotel Kleopatra Plajı'ndan 200 metre uzaklıkta, Alanya otel zevki ve ünlü Türk Konukseverliği'ni yaşayın.

Kleopatra Hotel Kent merkezinden 300 metre, Kleopatra Plajı'ndan 100 metre uzaklıkta aile işletmesi. Alanya tatil diyenler için.

Kleopatra Bebek Hotel Alanya otelleri içerisinde Kleopatra Plajı'ndan 50 metre uzaklıkta tatil mekanı.

Orpheus Apart Hotel Alanya'da ünlü Türk Konukseverliği ile ağırlanacağınız, kültür, güzellik ve tarih zenginliklerini birarada bulacağınız bir tatil için.

Taş Konak Hotel Geleneksel Türk mimarisi ile, batılı anlamda hizmet kalitesinin bir araya geldiği, Alanta otel keyfi sürebileceğiniz bir tatil mekanı.

Sunny Hill Oteli Sunny Hill Hotel Alanya'nın en güzel ve popüler plajı olan Kleopatra (Damlataş) plajına yaklaşık olarak 250 metr uzaklıktadır.

3 yorum:

 1. HePici SüPeR oTeLLeR xD

  YanıtlaSil
 2. betimlemeleriniz ve mekan hakkındaki düşünceleriniz yardımcı olacak yeterlilikte bir tatil planı için kalacak yer ayarlamak daha kolay olacak verdiğiniz bilgilerle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. nazik yorumunuz için teşekkür ederim.Yorumlar bloglar için gerçekten çok önemli,özellikle konu ile alakalı yorumlar google nezdinde sıralamanızı arttırıcı en önemli etkenlerin başında geliyor.Bu yüzden yayınladığımız konu ile alakalı ne kadar yorum alırsanız sayfanızın ziyaretçeleri o kadar artış gösterir.

   Sil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.