4 Haz 2008

Datça Hayıtbükü Serenity PansiyonDatça, SERENITY Pansiyon toplam 10 oda ile hizmet vermektedir.Üst kat 4 oda deniz manzaralı,üst kat 3 oda bahçe ve dağ manzaralı, diğer 3 oda ise giriş kattadır.Tüm odalarımız klimalı, üst kat odalarımız mini balkonludur.Tüm odalarımızda duş&tuvalet ve devamlı sıcak su vardır.Serenity Pansiyon denize sıfır konumdadır.Kahvaltı ve akşam yemeklerinizi teras veya alt kat restorantımızda alabilirsiniz.

Sıcak bir dostluk ve aile ortamında hizmet alabileceginiz pansiyonumuzda dinlenme zamanlarınızda satranç,dart,scrable,domino,jenga(taş ve kağıt oyunları yoktur) oynayabilirsiniz.Datça'nın en güzel koylarından Hayıtbükünü bir gün dahi olsa yaşamanız dileğimizle.

Hayıtbükünün geniş kumsalı ve temiz denizi, Datça'nın rutubetsiz havası ile birlikte gerçekten olağanüstü."Dünyayı gezin ama denize Datça'da girin" sözünün ne derece doğru olduğuna bizler tanık olduk.Strabonun dediği gibi "Tanrı uzun yaşamasını istediği kulunu Datçaya bırakırmış". Büyük şehirden gelip buralara yerleşen bizler bu güzel söze bir de "Huzur'u" ekledik.Gerçekten Datça tatil yöreleri içinde belkide en huzurlu yer.


KONAKLAMA ,Tesisimizde oda kahvaltı veya yarımpansiyon(akşam yemekli) konaklayabilirsiniz.

Yarım pansiyon konaklayan misafirlerimiz için,akşam yemeklerinde menude hangi yemekler çıkacağına, kahvaltıdan sonra sizin öneri ve istekleriniz ve bizim tavsiyelerimiz doğrultusunda birlikte karar veriyoruz.
Her aksam bir çorba çeşiti + ızgara tabağı(balık,beyaz veya kırmızı et) + salata / soğuk meze + meyve/tatlı dan olusan bir menu belirliyoruz.

Oda kahvaltı olarak konaklayan misafirlerimiz zengin yemek listemizden (a la carte menu)siparis verebilirler.

Mutfağımızdan seçmeler; Kalamar Dolma, Karides Güveç, Karides Kokteyl,Ahtapot salata; Sarma Beyti, Adana kebap, Piliç Topkapı, Hünkar Beğendi; Zeytinyağlı mezeler;kısır; Revani, Kazandibi...
Izgaralar kömür ateşinde yapılmaktadır.

Günlük olarak getirdiğimiz balık çeşitlerinden seçebilir ve kalamar, karides, ahtapot gibi deniz ürünlerini de mutfağımızda bulabilirsiniz.

İLETİŞİM

Telefon +90252 7280262
+90252 7280245
Cep telefonu ; 0539 4699990
Web:www.serenitypansiyon.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.