30.04.2015

ÇIRALI OLYMPOS EMEK PANSİYON
Olimpos Emek Pansiyon Bungalov Ağaç Evler
Odalarımız ikişer ve üçer kişilik olarak tasarlanmış olup istenildiği taktir de bir çocuk yatağı atabilmekteyiz.ÖZEL AİLE ODALARIMIZ
Aile odalarımız 2 odadan oluşmaktadır. Maksimum 4 kişiliktir. 30 m2 içersinde; banyo, wc, split klima, gardolap, mini bar, fön makinesi ve balkon mevcuttur.
Ekstra bebek yatağı konulabilir.


Standart odalarımız iki katlı yapı olup birinci giriş katıdır. Bu odalarımız üç kişilik olarak tasarlanmış içerisinde bir çift bir tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Maksimum 3 kişilik, 24 m2 içerisinde; banyo, wc, split klima, gardolap, mini bar, fön makinesi ve balkon 

Emek Pansiyon Ağaç evler
40 kişilik restaurantı ile güne güzel başlamanın adımı sabah kahvaltınız ve diğer romantik ve lezzet dolu saatler mutluluğunuza şahit olacak.

Ala Carte menümüzden tadacağınız lezzetler, müthiş dağ ve deniz manzaraları ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

Emek Pansiyon’da gün boyu misafirlerimizin yararlanabileceği masa tenisi, bisikletler ve çocuklar için de “green park” bulunmaktadır..Ayrıca konuklarımızın isteklerine göre günlük tekne turları (boat tour) düzenlenmektedir.. Keşfedilmemiş ıssız koylarda deniz, doğa ve tarihle kucaklaşacaksınız..Gidebileceğiniz günlük turlar:
CENEVİZ
SAZAK
ÇOBANLİMANI
ÜÇ ADALAR
PHASELİS
MAGARALAR


TELEFON NUMARAMIZ
0 242 825 7032


FAKS NUMARAMIZ
0 242 825 7210


GSM NUMARAMIZ
0536 391 1554


E-POSTA ADRESIMIZ
orhan@emekpansiyon.com.tr


Web:http://www.emekpansiyon.com.tr/

OLİMPOS PANSİYONLARI


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Benzer yazılar