Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

KEMER ÇIRALI GÜNEŞ PANSİYON


Yeşil ve mavinin buluştuğu, portakal, limon, nar ağaçları ve mis kokan çiçekler içinde oksijene doymuş havayı ciğerlerinize çektiğinizi hayal edin. İş stresi, şehir gürültüsü, trafik, egzos, beton canavarı yok. Sabahları kuş sesleri veya horozların ötüşüyle uyanmak, belki kahvaltı öncesi muhteşem kumsalda birkaç tur atıp, sonra bakir sularda güne zıpkın gibi başlamak ve ardından nefis bir kahvaltı

Bu kadarı bile yorgunluğunuzu alıp götürdü değil mi? Bitmedi hayal etmeye devam edin. Kahvaltı sonrası portakal ağaçlarının gölgesindeki hamaklarda sallanarak kitap okumak çocuklarınız kadar sizin de hakkınız. E tabi cırcır böceklerinin ninnilerine dayanabilip tekrar uyumazsanız.

Güneş Pansiyon sizlere bu hayalleri yaşatacak doğal güzellikleriyle cennet bahçesini andıran Çıralı'da siz kıymetli misafirlerimizi beklemektedir.

Sıkıldığınız zaman bütün sıcaklığı ile kumsal sizi bekliyor. Belki kumsalda kitap okumaya devam edersiniz kimbilir. Pırıl pırıl masmavi deniz ve içinize işleyen güneşin rehavetine kapılıp kalmazsanız tabi.

Akşam döndüğünüzde güler yüzle önünüze sunulan alışkın olduğunuz Türk yemekleri. Siz denizin tadını çıkarırken özenle hazırlandılar. Üstüne çay mı alırsınız kahve mi ya da birkaç kadeh atsanız mı acaba?...


FİYATLAR1 KİŞİLİK ODA
80 TL
100 TL
2 KİŞİLİK ODA
120 TL
150 TL
3 KİŞİLİK ODA
150 TL
200 TL
SÜİT ODA (4 KİŞİLİK AİLE ODASI)
170 TL
230 TL


ilgili kelimeler:antalya pansiyonları, kemer pansiyonları, kumluca pansiyonları, pansiyon ara, pansiyon fiyatları,tatil pansiyon, ucuz pansiyonlar, uygun pansiyon, çıralı pansiyonlarıHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...