22 Nis 2009

MİLAS HAYAL PANSİYON


Pansiyonumuz Zeytinlikuyu plajı içindedir. Pansiyonumuzun bahçesinden plajın kumsalına çıkarsınız. Üç katlı olan pansiyonumuzun Zemin katında restaurant, cafe ve bar yer almaktadır. Yemek ihtiyacınızda restaurantımızın zengin çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Küçük misafirlerimizin de çok rahat yiyebileceği menüler hazırlayabiliriz.


Sandalye üzerinde oturmaktan hoşlanmıyorsanız. Plaj minderlerimizin üzerinde uzanıp güneşin ve muhabbetin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer iki katda toplam 8 oda olup her odada 2 şer adet yatak bulunmaktadır. Yataklar birleştirilerek frencbed hale getirilebilir. İki kişiden fazla aileler için üçüncü bir ilave yatak konulabilir. Her oda da wc duş mevcut olup 24 saat sıcak su kullanabilirsiniz.


Sıcak bir atmosfer sunan dekorasyonuyla iki kişilik odalarımızda ilave yataklar ile küçük misafirlerimizide ağırlayabiliriz.
ULAŞIMSökeden Milasa gelirken Bafa gölünü geçince Selimiye kasabasından 5 km sonra Sağda İASSOS tabelasından içeri girdikten 18 km sonra Kıyıkışlıcık köyüne (İASSOS) varacaksınız. Buradan 6km sonra muhteşem bir koy ve kumsalla karşılaşacaksınız işte burası Zeytinlikuyu Hemen kumsaldada bizim pansiyon ve restaurantımız var.Bodrum – Milas Havaalanından gelirseniz, Milas istikametine giderken havaalanından yaklaşık 8 km sonra solda Petrol Ofisi istasyonunu geçer geçmez İASSOS tabelasını gördüğünüz yerden içeri girin. Karayollar şantiyesini geçtikten sonra solunuzda dereyi takip ederek devam ederseniz çam ormanı içersinde çiğerlerinizi bol oksijen ile doldurarak 18 km sonra Kıyıkışlıcık köyüne (İASSOS) varacaksınız. Ondan sonrasını biliyorsunuz.
Hayal Pansiyon İletişim Bilgileri
e-mail:info@hayalpansiyon.com
Tel :+90 252 562 0063
Gsm:+90 533 497 0910
Adres:Kiyikislacik köyü Zeytinlikuyu plaji Güllük Milas Mugla - TÜRKIYE
REZERVASYON

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.