19 Nis 2009

POLONEZKÖY COUNTRY CLUB

Polonezköy Country Club 1981’de hizmete girmiş Polonezköy’ün en eski turizm amaçlı tesisidir.Tesis konaklama bölümü ve piknik Park isimli günübirlik bölümü olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.Konaklama kısmında evler ve odalar bulunmaktadır.Evlerde beş kişiden sekiz kişiye kadar kalınabilmektedir.Tesisin toplam kapasitesi yüz kişidir.


Evlerin içinde buzdolabı ve mutfak bulunmaktadır.Etinizi ,içeceklerinizi getirip evinizin bahçesinde mangal keyfi yapabilirsiniz.Evler ve odaların tamamı kalorifer ile ısıtılmaktadır.Ayrıca tüm ev ve odalarda hem ısınma amaçlı hem de keyif için yakılabilen şömineler vardır.Tesiste yüzme havuzu,tenis,voleybol,basketbol, masa tenisi sahaları,çocuk parkı ve çok olağanüstü güzellikte ufak bir gölet bulunmaktadır.
PİKNİK PARKPiknik Park bölümü Polonezköy Country Club’ın günübirlik müşterileri için hazırladığı bölümdür.Bu bölümde açık alanda beş yüz kapalı alanda yüz kişinin oturabildiği piknik tarzı restoran,çocuk parkı,çocuk oyun odası,mini golf,masa tenisi,voleybol, basketbol, futbol ,açık satranç, sahaları ve süper manzarası olan bir yüzme havuzu vardır. Ayrıca yüz araçlık geniş otoparkı mevcuttur.
HAYVAN PARKI


Hayvanat bahçemizde çitlerin arkasında özgürce dolaşan çeşitli hayvanlar bulunmaktadır. 1995 senesinde hobi olarak başladığımız değişik hayvan besleme merakımız ileri düzeylere gelerek kangurudan ,geyiğe,lamaya kadar çok geniş bir koleksiyon şeklini almıştır.Asıl amacımız özellikle çocukların hayvanları kafes içinde değil ,doğal ortamlarında yakından görüp sevmesini sağlamaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.