Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

DEMRE KALKAN GÜL PANSİYON


Terasımızdan denizi her an seyredebilir yada güneşin doğuşunu ve batışını takip edebilirsiniz. Gül pansiyon odaları kişilere özel inanılmaz fiyatlardadır. Leziz ev yemekleri opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bölgemizde ilk ve tek Kkablolu kablosuz internet erişimi pansiyonumuzda üzretsiz sağlanmaktadır. Gül pansiyon ÇELİK ailesi tarafından çalıştırılmaktadır. Gerçek hayattaki arkadaşlarınızdan ayırt edemeyeceğiniz dostluklarını sizde farkedeceksiniz. Gelin ve bu küçük pansiyonumuzdaki rahatlığın keyfini sürün. Pişman olmayacaksınız.


Türkiyede nerede tatilimi geçirebilirim diye düşünüyorsanız? Gül Pansiyon Kalkan Türkiyedeki en şirin ve en iyi pansiyonlardan biridir. Bütün odalarda banyo ve balkon bulunmaktadır. Ayrıca deniz manzaralı teras tek/çift üç/dört kişilik odalarımız bulunmaktadır. Dilerseniz oda kahvaltı dilerseniz sadece oda seçeneklerini tercih edebilirsiniz.


Aynı zamanda birçok yerli ve yabancı turistin ilgi odağı olan Likya yolu üzerinde yer alan pansiyonumuz yine tarihi Likya kentlerine yakınlığı sayesinde tarih tutkunları tarafından ilgi odağı olmaktadır. Kaputaş plajı, Demre, Patara, Pınara, Tlos, Tlos, Kaş ve Fethiye bölgeleri pansiyonumuzdan kolay erişim mesafesinde yer alır.


İLETİŞİM

Tel: +90 242 844 3099
Fax : +90 242 844 2949

REZERVASYON
E-mail: kalkangulpansiyon@hotmail.com

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...