27 Tem 2009

SİLİFKE AKKUM KUMSAL PANSİYON
KUMSAL PANSİYON 1990 yılından bu yana Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Narlıkuyu Belediyesine bağlı Akkum’da hizmet vermektedir. Denize sıfırdır. Yılın 12 ayı hizmet vermektedir. Pansiyonumuz 3 katlı olup 20 odası bulunmaktadır. Her odamızda Tv-Uydu, Duş, Klima ,Buz dolabı , Mutfak , Kablosuz İnternet bulunmaktadır. Odalarımız 3 ve 4 kişilik olmak üzere iki çeşittir. Pansiyonumuzda konaklama ücretleri oda üzerinden alınmaktadır. İsteyen müşterilerimize kahvaltı (ek ücrete tabi tutularak ) verilmektedir.Ulaşım :

Pansiyonumuza ulaşım Mersin ve Silifke Üzerinden Olmaktadır.Eğer Aracınız var ise mersin üzerinden geliyorsanız Mersin'e uzaklığı 60 Kmdir ve silifke Güzargahındadır.Silifkeden geliyor iseniz Mersin yolu üzeri 23 Km dir.Eğer Aracınız yok ve otobüsle geliyor iseniz,Yine Mersin üzeri geliyorsanız mersin otogarda inip,Silifke Otobüslerine binip Akkum'da Kumsal Pansiyon'da iniyorsunuz.Eğer Silifke üzeri geliyor iseniz Yine Silifke otobüslerine binip,Akkum'da Kumsal pansiyon'da iniyorsunuz.
Zaten pansiyonumuz Hemen Sahile sıfır konumuyla hem sahile inişlerde,hem de Gerek Kızkalesine ve gerekse Narlıkuyuya yakınlığıyla Tüm tatilcilerimize Çok kolaylık sağlamaktadır.

İletişim:
Telefon: 0324 723 33 86
Gsm:0 533 226 18 87
İbrahim Zorluel
Akkum Silifke/Mersin TURKEY

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.