6 Haz 2010

AVŞA AKVARYUM BUTİK OTELAvşa'nın bütün güzelliklerinin ortasında "AKVARYUM" koyunda denize sıfır noktasında doğaya saygılı kalınarak hazırlanmış ve misafirlerine farklılıklarını doyasıya yaşatabilmek için KULAN Ailesi evlerini YATILI KONUKLAR'ına, evlerinin bahçesindeki CAFE-BAR'ı, RESTAURANT'ı ve YÜZME HAVUZU'nu da günü birlik ziyaretçileri için hazırlamıştır. AKVARYUM BEACH CLUB 2001 yılından bu yana hizmet ve hijyen kalitesinden ödün vermeksizin misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.


AKVARYUM BEACH CLUB kurumsal kimliği altında KULAN Ailesi ve tüm çalışanları dostlarımızın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder.


Bu ilginin karşılığında ücretsiz servisimiz hizmetinize girmiştir.


KULAN Ailesi DİNLENMENİZ, DİNLEMENİZ ve EĞLENMENİZ için sizleri ağırlamaktan kıvanç duymaktadır.


Eşsiz manzaramız, lezzetli mutfağımız, mum ve meşale ışıkları altında, KULAN Ailesi'nin özel ilgisi ve geniş müzik arşivimizden seçtiğimiz melodiler eşliğinde sevdikleriniz ile birlikte romantik akşam yemekleriniz için GÜVERTE RESTAURANT'ta mutlu akşamlar.


Çamlı Restaurant


Güzel geçmiş bir akşamdan sonra çam dalları arasından süzülen güneş ışıkları altında tüm tatil mahmurluğu, deniz ve havuz manzarası karşısında, özenle seçilmiş besinler ile ÇAMLI RESTAURANT'ta keyifli kahvaltılar.


Türkeli Köyü Mavikoy Akvaryum Avşa Adası / Balıkesir - TÜRKİYE
Rez : akvaryum@avsa-akvaryum.com


Tel : 0 266 896 33 13


Cep : 0 532 287 42 23


Serdar KULAN - serdarkulan@avsa-akvaryum.com
Serkan KULAN
serkankulan@avsa-akvaryum.com
Cep : 0 532 341 53 80


Şehir merkezine 3 km mesafede bulunan tesisimize gelmek isteyen tüm misafirlerimiz için ÜCRETSİZ SERVİSİMİZ hizmetinizde olacaktır.

1 yorum:

  1. SABAH KAHVALTISI İYİ DEĞİL ÇAY KAŞIKLARININ SAPLARINA İYİCE BAKIN SAPSARI.AKŞAM YEMEĞİNDE AÇ KALIRSINIZ.TAZE EKMEK BULUNMAZ SÜREKLİ BİRGÜN ÖNCEKİ EKMEĞİ KIZARTIYORLAR CANLI MÜZİK HİÇ YAPILMIYOR.AKŞAM RAKININ YANINDA EKSTRA OLARAK VERDİKLERİ PEYNİR MÜKEMMEL,AYNI PEYNİRİ SABAHKAHVALTISINDA KOYSALAR NE OLUR?TESİS GÜZEL SAHİPLERİ KİBAR.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.