20 Şub 2011

Altınoluk Mare Monte Otel


mare & monte de konaklayan misafirler arzu ederlerse otelin seyahat acentesi mare&monte tur tarafından düzenlenen günübirlik gezilere katılabiliyorlar. 
Odalarından çıkan konuklar sabah kahvaltılarını yapıp otel önünden kalkan 4x4 türü araçlarla Kaz Dağlarının çeşitli yerlerine safari yapıyor, geziyor, piknik yapıp, yüzüyorlar. Yemek, uyku, eğlence ile geçen tatil günleri için şortunu, havlusunu, şapkasını alıp zahmetsizce her gün dağın bir başka yöresini keşfe çıkanlar, trafikten, beton binalardan, kirli havadan arınmış doğal ortamda, dinlenmiş, stresten kurtulmuş, kuşlar gibi hafifleyip, unutulmaz güzelliklerin tanığı olarak dönüyorlar. 
Tatil bitiminde beraberlerinde götürdükleri arasında, anılar ve otelin özel yapımı, yemeklere lezzet katan has zeytinyağları oluyor. 
Tüm tatlı yorgunluklar ise mare&monte otelde içilen bitki çayları ile gideriliyor. Kazdağında yetişen, kınalı elli kızların topladığı bitkilerle demlenen afrodizyak etkili çaylar, stresi alıp uyku verirken dinlendiriyor.

mare & monte oteli 23 odalı. Kaloriferli, TV, Klima, daimi sıcak su, wc li odaların denize bakan odaları balkonlu. Dost ve samimi aile ortamında ağırlanan konuklar, kış aylarında şömineli bahçe katı salonunda, yazın asmalarla kaplı, üzüm salkımları altında deniz kenarında açık büfe kahvaltı ve yemeklerini yiyorlar. Yöreye has zeytinler kahvaltıları süslerken, ünü yurt dışına taşmış zeytinyağları yemeklere nefaset katıyor. Otel önünde uzanan kum plaja ise birkaç adımda ulaşmak mümkün oluyor. Dağ ve denizin kucaklaştığı sahilde yer alan otelin sol tarafı liman ve yürüyüş alanı olarak kullanılan dalgakıran, sağ tarafında plaj uzanıyor. 


Mare & Monte Oteli
Tel: (0-266) 396 17 30 Faks: (0-266) 396 06 75 
Bu numaraları hem hotel hem de seyahat acentasında kullanılmaktadır. Ayrıca yaz döneminde gezi standında (0-266) 396 44 48 ve 
0536 329 26 00 nolu telefonlarla irtibat sağlaınyor. 
www.hotelmaremonte.com

1 yorum:

  1. tatili dolu dolu doğa ile iç içe geçirmek isteyenler için mare monte otel,yemekleri,denizi ve siz özel aktiviteleri ile kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yer tavsiye ederim.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.