31.05.2011

Yeni Foça Özgür Pansiyon


Pansiyonumuz 2005 yılında hizmetinize açılmıştır. Bizim işletme kültürümüzde öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ; sizler için elimizden gelen en iyi hizmeti siz değerli misafirlerimize sunmak yer almaktadır. İşletmemizin en büyük özelleği işletme içersinde sıcak bir aile ortamı oluşturabilmektir. Saygı çerçevesi içinde , siz değerli misafirlerimizin en çok özen gösterdiği hijyen ve sağlıklı bir ortamı kurabilmek için elimizdeki bütün imkanlarımızı kullanmaktayız Sizleri sizden daha fazla düşünerek keyifli sakin bir tatil yapabilmeniz için her şeyi yapmaya hazır olan bir müeseseyiz.

 24 saat Sıcak su, Klima, TV , Buzdolabı, deniz manzaralı terasımızda  rahatça oturabilir, 400 M2 Çim bahçemizde barbekü keyfini yaşayabilirsiniz. Kalitemizden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ilkesiyle 2005 yılında hizmete girmiş bulunuyoruz. Yeni Foça da 'Nerede tatil yaparım ? ' diye düşünmeyin. Hemen tesisimize bekliyoruz . Konuklarımız bizim için özeldir ve özel insanlar her zaman değerlidir.

İletişim Bilgileri

Hatice KAHRAMAN

Tel : ( 0232 ) 814 86 98 | 814 85 64

E-mail : info@ozgur-pansiyon.com

Adres :  Fevzi Çakmak Mah.  Gülbahar Sokak No: 7

Nasıl Gidebilirim
Çanakkale yolundan Yeni Foça istikametine döndükten sonra Yeni Foça şehir merkezine geldiğinde Çevre Yolundan devam edilir . Eski Foça istikametine dogru en son şehir merkezine girişi olan yoldan dönüldüğünde sol tarafta kalmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Benzer yazılar