20.07.2012

AKÇAY ÜSKÜPLÜ PANSİYON APART


1963 Yılından bu yana siz değerli konuklarına hizmetini devam ettiren pansiyonumuz AKÇAY’ımızın merkezinde denizin 10 metre uzağında önü plaj bir aile işletmesidir.
İşletmemizde banyo-wc’li sıcak su imkanlı, klimalı, deniz manzaralı 9 odamız bulunmaktadır.
Akçay üsküplü Pansiyon da 2 odamız suittir. İşletmemiz de konuklarımızın kullanımına yönelik buzdolabı ocak ve gereçleri ile tanzim edilmiş altı adet mutfak bulunmaktadır.
Değerli Konuklarımız sabahları, işletmemizin önüne teknelerini çeken balıkçılardan saatlik taze balıkları, kaz dağlarının eteklerinde yetişen ürünlerini satmak için getiren yöremiz köylülerinden taze sebzelerini alarak evlerindeki rahatlıkta tatil yapmaları imkanı bulunmaktadır. Akşamları bahçede mangal yakıp mehtap manzaralı akşam yemeği,sabahları çarşaf gibi düz  deniz manzaralı kahvaltı ve de öğlenleri tavaya koyduğu balıklar kızarırken denize dalıp çıkan mayosu ile masaya oturup hemen tavadan aldıkları balıkları tüketen konuklarımızın bu tatil keyfi görülmeye ve yaşamaya değerdir.Pansiyonumuz bir aile pansiyonu olarak hizmet vermektedir.
İşletmemizde ortak kullanıma açık mekanda TV ile okey-tavla gibi konuklarımızın vakit geçirmelerine olanak sağlayacak imkanlar bulunmaktadır. Akçay pansiyon fiyatlarımız emsal tesislere göre gayet uygun ve ekonomiktir.Pansiyon fiyatlarımız yaz mevsiminde ve bayram tatillerinde değişiklik gösterdiğinden fiyat belirtemiyoruz.Fiyat ve müsaitlik durumu için lütfen iletişim kurunuz.

BALIKESİR İLİNİN EDREMİT İLÇESİNE BAĞLI BİR BELDE OLAN AKÇAY’A ;
hem karayolu, hem havayolu,hem de deniz yoluyla ulaşılabilir.
Akçay Balıkesir’e 96 km
Çanakkale’ye 110 km,
İzmir’e 218 km,
Ankara’ya 628 km ve
İstanbul’a
473 km. mesafesindedir.
Uçak seferleri ile
İstanbul-Akçay arası ve Ankara-Akçay seferleri 55  dakikadır.
(Ankara-Akçay ANADOLU JET Seferleri 2 Temmuz 2010 da başlayacaktır.)
Bandırma-Yenikapı arasında çalışan hızlı feribot ile AKÇAY’a İstanbul’dan 4,5  saatte ulaşılabilir.
SARIKIZ MAHALLESİ 329.SOKAK NO.9
AKÇAY/EDREMİT
ÜSKÜPLÜ APART PANSİYON
(AKÇAY’DAKİ EVİNİZ)
0266 384 33 19
0535 470 47 33

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Benzer yazılar