Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

ABANT GÖLÜ BUNGALOV EVLER


Doğanın tüm güzelliklerini bir arada bulabileceğiniz Abant, şehir yaşamına kısa bir mola verip kafanızı boşaltabileceğiniz özel bir yer.

Tertemiz havasıyla yaz- kış ziyaret edebileceğiniz Abant, doğa tutkunlarının gözdesi…Dört mevsim farklı doğal güzellikler sunan Abant, kış aylarında karşı konulmaz bir manzaraya kavuşuyor. Bu mevsimde gölün tadını çıkarmanı birçok yolu var. Gölün çevresindeki yaklaşık 7 km.’lik yürüyüş parkurunda yürüyebilir, faytonla romantik bir gezintiye çıkabilir ya da göl etrafındaki tesislerde bu eşsiz manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Abant Gölü manzarasının yanı sıra alabalıklarıyla da ünlü. Taze ve leziz alabalıklar çevredeki çoğu tesisin mönüsünde üst sıralarda yer alıyor.Tertemiz havasıyla yaz- kış ziyaret edebileceğiniz Abant, doğa tutkunlarının gözdesi…Dört mevsim farklı doğal güzellikler sunan Abant, kış aylarında karşı konulmaz bir manzaraya kavuşuyor. Bu mevsimde gölün tadını çıkarmanı birçok yolu var. Gölün çevresindeki yaklaşık 7 km.’lik yürüyüş parkurunda yürüyebilir, faytonla romantik bir gezintiye çıkabilir ya da göl etrafındaki tesislerde bu eşsiz manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Abant Gölü manzarasının yanı sıra alabalıklarıyla da ünlü. Taze ve leziz alabalıklar çevredeki çoğu tesisin mönüsünde üst sıralarda yer alıyor.

Kışın doyumsuz olan Abant’ın diğer aylarda da keyfi bir başka. Gölün donmadığı zamanlarda üzerinde su bisikleti veya sandallarla gezebiliyorsunuz. Kışın ardından bambaşka bir görüntüye bürünen Abant’ta beyazlar yeşile dönüşüyor. Yeşilin bin bir tonunu görebileceğiniz bahar ayları piknik ve yürüyüşler için ideal. Koruma altındaki bölgede özel aracınızla da göl etrafında ufak bir ücret karşılığı dolaşmanız mümkün.
Petro Club: Abant Gölü'ne 18 km., Bolu şehir merkezine 15 km. mesafede bulunan otel 120 odasıyla konularını ağırlıyor. Tesiste tercihe göre studio oda ya da bungalow oda seçenekleri mevcut.

KONUM: Bolu Otel Petro Club Abantbey Yaylası Apart Konum: Ankara Hava Alanı 200 km, İstanbul Atatürk Hava Alanı 240 km. Abant sapağına 3 km, Abant Tabiat parkına 18 km, Dağ kenarında.

İstanbul'dan kısa süreli kaçmak isteyenler için güzel bir alternatif...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...