Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

Ağva Özgenur Pansiyon Apart Ve Tatil Evi

İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden bıkıp kafa dinlemek ve huzur bulmak isteyenlerin sığındığı bir saklı cennet olan Ağva’nın merkezinde 3 farklı odaya sahip olan tesiste kullanabileceğiniz mutfak, manzaraların seyrine doyacağınız balkon, dinlenmekten keyif alacağınız veranda, ihtiyaç duyduğunuzda bağlanabileceğiniz kablosuz internet olanakları mevcuttur. 
Ağva Özgenur Pansiyon

Mükemmel bir konaklama atmosferi sunacak nitelikte olan her odanın kendisine a,it olan müstakil girişi bulunuyor. Uygun konaklama yerlerin arasında olan ve kaliteden taviz vermeyen tesiste ailenizle hoşça vakit geçirebileceğiniz dinlendirici bir tatil keyfi yaşarsınız. Sessiz sakin bir ortamda şehir hayatının yıpratıcı etkilerinden uzakta özgürce yaşamak isteyenler için mükemmel bir yer… 
Oda Resimleri

Etrafını çevreleyen mis kokulu çam ormanlarıyla kaplı, bir tarafında Yeşilçay bir tarafında da Göksü nehrinin gürül gürül aktığı muhteşem bir Karadeniz kasabası olan Ağva’da unutamayacağınız bir zevk ve huzur sizleri tüm bu güzellikleri yaşamaya davet ediyor. İstanbul’un en temiz plajlarından olan Ağva plajları ve mükemmel kumsalı güneşe ve denize doyacağınız unutulmaz anlarla dolu bir cennet olacaktır sizler için.En güzel tatil keyfini yaşamak için Ağva Öznür Apart Pansiyon’a gelmeniz yeterli.

Özgenur Tatil Evi Ağva merkezinde 3 farklı odadan oluşan, içerisinde mutfak, banyo, televizyon, klima, balkon, veranda ve kablosuz internet bağlantısı bulunan birbirinden bağımsız, her odanın kendine ait müstakil girişi olan odalardan oluşmaktadır.

Adres : Ağva Mah. Eski ptt Sok. No: 50 Ağva
Telefon Numarası: 0535 876 14 01
İl: İstanbul
İlçe: Şile
Web : www.ozgenurpansiyon.com

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...