5 Haz 2008

Antalya Çıralı Garden Pansiyon1990 Yılında hizmete acilan 8 odali pansiyonumuz yılın 12 ayı 24 saat i sizlere hizmet vermektedir.

9000 metrekarelik bir alan uzerine kurulmus olan pansiyonumuz, çınar agaçlari gölgesinde stresten uzak, çekici bir tatil cennetidir.

ODALARIMIZ

4 Odamiz 3 kisilik, 4 odamiz ise 2 kisiliktir.Odalarimizda klima bulun maktadır.Çıralı Antalyadan 80 km, Kemer 'e 30 km uzaklıkta olup Kemer ile Adrasan arasındaki köyün adıdır. Olympos İ.Ö. II.yüzyılda kurulmuş bir liman kentidir. İ.S. XV.yüzyıla kadar varlığını korumuştur. Ünlü Bellerophontes efsanesi burada geçmiştir. Antik kent eşsiz güzellikteki bir vadinin iki yakasındadır.
Denize doğru uzanmış Musa Dağı'ndan başlayarak Karaburun'a kadar ulaşan kumsal eşsiz güzellikte olup Haziran ayından itibaren Caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama yeri olmuştur.Çıralıda yalnızca kaplumbağaların yanı sıra birçok başka canlı türünüde barındırmaktadır.

Çıralı yaklaşık 5 km kumsalı eşsiz bir doğa harikası olup bir yanında antik Olympos kenti diğer yanında Yanartaş ile değişik medeniyetleri ve güzellikleri barındıran şirin bir köydür.

Çıralı çevresinde birçok medeniyeti barındıran doğal güzelliğinin yanısıra tarihi güzelliğiyle de insanların hep hoşuna gitmiştir.Çevresindeki yerleri gezdiğinizde hem tarih öncesine gidecek, hemde doğal güzelliklerinin ve yöre insanının farkını göreceksiniz...

İLETİŞİM

Çıralı Kemer Antalya

Tel : 0090 242 825 70 69

Web:http://www.gardenpansiyon.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.