6 Tem 2008

DATÇA OVABÜKÜ GÜLCAN PANSİYON


Datça'ya 25 km mesafede bulunan Mesudiye köyünün Ovabükü mevkiinde sizleri eşsiz bir tatil beklediğini biliyormuydunuz? Sizlere denize sıfır konumda pansiyonumuz ve restoranımız ile hizmet vermekteyiz. Sizlerin ailenizle birlikte en özel ve en unutulmaz tatili yaşamanız için Gülcan Pansiyon & Restaurant hizmetinizdedir. Datça'da yapacağınız tatil için şimdiden sizler için hazırlıklarımızı yapmış bulunmaktayız. Datça yöresine ait lezzetleri ve soğuk-sıcak zeytinyağlıları, ızgaraları ve balık çeşitlerini sizlerin damak zevkine sunmaktayız.
Mesudiye Datça'nın son yıllarda en çok tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Özellikle büyük kentlerin yoğun stresi altında yorgun düşen aileler burada tatil yaptıkları süre boyunca tüm yorgunluklarını atıp unutulmaz bir tatil yaşarlar. Buradan ayrılırken yüzlerindeki gülümseme ve mutluluk bizlere fazlasıyla yetmektedir. Gelin bu tatilde Datça Mesudiye'de Gülcan Pansiyonu tercih edin. Bizler sizlerin en değerli olan zamanınızı iyi değerlendiriyoruz.İyi tatiller...

PANSİYONUMUZ

Bir aile işletmesi olan Gülcan Pansiyon eşsiz doğa harikası ve manzarası ile Pansiyonumuz denize sıfır ve denize 100 metre mesafede olarak iki ayrı pansiyondur. Odalarımızda banyo, tuvalet ve klima bulunmaktadır. Deniz manzaralı odalarda yunan adalarını seyredebilirsiniz. Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir ve dilerseniz restoranımızda öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebilir aynı zamanda da gün içerisinde her türlü sıcak soğuk içeceklerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere güzel bir tatil yaşatmak için her türlü imkanı sunan işletmemiz Mesudiye Ovabükü'nde özel ve anlamlı bir tatilin keyfini çıkartmanız için iyi bir seçimdir.


Adres : Mesudiye köyü Ovabükü Datça /Muğla
Telefon : (0252) 728 0172
GSM : (0537) 865 4247
Web: http://www.gulcanpansiyon.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.