22 Oca 2010

GÖKÇEADA MİLLİ EĞİTİM KONAKLAMA TESİSLERİ

Gökçeada milli eğitim kampı,gökçeada öğretmen kampı,çanakkkale öğretmen kampı nasıl gidilir.nerde kalınır,ulaşım ve milli eğitim konaklama tesisleri hakkında aradığınız bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Deniz kıyısında kurulu olan Gökçeada Eğitim ve Dinlenme Tesisleri 300 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda; çift kişilik yatak odası, salon, iki tek yatak, banyo, tuvalet, mutfak ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca tüm odaların balkonları deniz manzaralıdır. Yemekhanede her masalar oda numaralarına göre ayrılmış olup, masaya servis yapılır. Tesislerde çocuk bahçesi, alakart, kafeterya, disko ve spor alanları da mevcuttur. Gökçeada'da Kuzulimanına vardıktan sonra tesislere ulaşmak için 22 km'lik karayolu yolculuğu yapmak gerekmektedir. Kendi aracı olmayan misafirler için gemi saatlerinde konulan ücretli servisler ile tesise kolayca ulaşılmaktadır. Ulaşımla veya herhangi bir konuyla ilgili sorunla karşılaşıldığında (0286) 887 60 41 / 897 62 32 no'lu telefonlardan bilgi ve yardım alınabilir.
Tesislere tahsisler Öğretmene Hizmet ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca yapılmakta olup boş kalan kontenjanlara tesis müdürlüğünce tahsisler yapılmaktadır.
İrtibat:Gökçeada / ÇanakkaleTel: (0286) 897 62 40 - 897 62 32
Faks: (0286) 897 60 41

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.