29.05.2011

Kızkalesi Korykos Otel


Hotelimiz teras katıyla birlikte 5 katlıdır. Şubat ayında yapılan tadilatla hotelimiz baştan aşağıya yenilenmiştir. Tarihi ve kültürel mirasımızın kesiştiği Kızkalesinde bulunan hotelimiz, siz değerli konuklarımıza en keyifli ve rahat tatili sunuyor.Odalar


Hotelimizde standart odalardan 26 adet vardır, toplam 44 yataklıdır. Tüm odalarımız yarım balkonludur. Odalarımızın tamamında wireless (kablosuz) internet bağlantısı, spleet klima, televizyon, telefon, ayarlanabilir ışık sistemi mevcuttur. Tüm odalarımız evinizin konforunu aratmayacak rahatlıkta olup, siz değerli konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

Restorant

Otel binası içerisinde olan kapalı restaurant 90 kişilik kapasitededir. Fakat bu sayıyı aşan talep ve organizasyonlarda cam bölmelerle ayrılan lobby ile birleşerek oturma düzeninde 150 kişi kapasiteye de ulaşabilmektedir.Sıcak, soğuk klima sistemi olan kapalı restaurantımızda uluslararası, yöresel ve tamamı tecrübeli ahçı ve servis personelimiz tarafından hazırlanan açık büfelerde müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Plaj

Hotelimiz; Türkiye'nin ender plajlarından olan, tamamı ince deniz kumu ile kaplı Kızkalesi plajına 30 metre mesafededir. Plajda Jetski, deniz bisikleti, paraşüt hizmetleri gibi aktiviteler bulunmaktadır. Deniz sığ olup 150 mt gidilse dahi insan beline ulaşmayan derinliği ile özellikle çocuklu aileler için idealdir.

Hakkımızda

Hotelimiz 2007 yılının mayıs ayında yaptıgı çok geniş kapsamlı tadilatla, baştan aşağıya kadar yenilenerek, yeniden Türk turizmine hizmet etmeye başladı. Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin ve değerli acentalarımızın katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek doğu Akdenizde parlayan bir yıldız oldu.

Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin KIZKALESİ beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 120 km (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur) Mersin iline 60 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine 25 km mesafededir.

Hotelimizde 26 oda, 44 yatak, 24 saat sıcak su, spleet klima, wireless (kablosuz) internet bağlantısı, uydu yayını, denize 30m mesafe, açık büfe, Amerikan bar, otopark ve kameralı güvenlik sistemi mevcuttur.

Amacımız, hotelimize konuk olan misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak, onlara hayal ettikleri tatili yaşatmak ve kendilerini evlerinde gibi hissettirmektir...

Hotelimizin web sitesinde KIZKALESİ ve TARİHİ YERLER bölümünde anlatılan tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır. Buralara turlar düzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sizleri doğu akdenizin incisi KORYKOS HOTEL'e davet ederken, ülkemizde turizmin sadece Antalya, Çeşme, ve Bodrum` dan ibaret olmadığını görmenizi diler saygılarımızı sunarız.

İletişim

Tel : +90 (324) 523 22 12
Fax: +90 (324) 523 27 44
Adres: Kızkalesi - Mersin/TURKEY
E-mail : info@korykoshotel.com
E-mail : bilgi@korykoshotel.com
Msn - : msn@korykoshotel.com


  • Detaylı bilgi için:Korykos Otel
  • Hiç yorum yok:

    Yorum Gönder

    Benzer yazılar