30.07.2012

SAPANCADA UYGUN OTELLER


KEDİKAYA APART OTEL

İstanbul’a 1 saat, Ankara’ya 3 saat mesafede. Apartlar, süit odalar ve kafeden oluşuyor. Ziyaretçileri yaz kış geliyor ama tadı en çok baharda çıkıyor. Apart'ların her biri ayrı renklerde sarı, pembe, mavi ve yeşil olarak country temasıyla dekore edilmiş. Odalar Kedikaya’ya ve dağlara bakıyor. Yakın çevrede yürüyüşler yapılıyor.


Keyifli bir gece ve derin bir uyku sonrası,sizler için hazırlanan zengin kahvaltı ile güne daha da dinç başlıyacaksınız.Ayrıca günübirlik gezilerinizde de otelin misafirisiniz . Kocaeli'de kayak keyfinin yeni adresi Kartepe Kayak Merkezine sadece 20 km mesafe uzakta.
Sapanca gölü Kedikaya'dan 5 dk yürüyüş mesafesinde yer almakta. Göl doğal hayata katkıları yanı sıra ekonomik, turistik ve ekolojik olarak bölgeye hayat vermekte.. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir ve deniz bisikletine binebilirsiniz. Ulusal ve uluslararası sörf, yelken ve kürek müsabakalarının yapıldığı Sapanca Gölü bu organizasyonlarla sportif amaçlı çok sayıda ziyaretçi çekmekte. 2002 yılı itibari ile her yıl Türkiye Kürek Şampiyonası bu bölgede yapılmakta..İstanbul'a yakın butik otel arayanlar için keyifli bir mekan


Adres : Sehit Cevdet Koc Cad. No:118 Kirkpinar
Sakarya Merkez ( Adapazarı ), Sapanca, Sakarya
(0264) 592 28 94

Sapanca da Bulunan Clup Otel Lale adlı makalemizi de okuyunuz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Benzer yazılar