Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

ANTALYA KAŞ LALE PANSİYON


Deniz, güneş, doğa ve tarih içinde bir tatile ne dersiniz? Kaş'ın merkezinde bulunan Lale Pansiyon size beklediğiniz tatili sunuyor. Küçük ama bir o kadar da sempatik, temiz ve rahatlığınız için her şeyin düşünüldüğü bir mekân. Lale Pansiyon'da tatilin keyfini çıkartırken, sahibesi Saniye Benlioğlu ve ailesinin yanında kendinizi çok samimi ve dost bir atmosferde, evinizde gibi hissedeceksiniz.

Yerli ve yabancı konukların büyük çoğunluğu daha önceden konaklayıp, memnun kalan misafirlerden oluşuyor. Çünkü Lale Pansiyon'a bir kez gelen bir daha vazgeçemiyor.

Yem yeşil, envai çeşit çiçeklerin süslediği bahçe içinde konumlandırılmış Pansiyon, aynı zamanda denize sıfır mesafededir. Dinlenmeniz ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şey düşünülmüş. Pırıl pırıl, mis kokulu çarşaflarıyla 16 odanın tamamında, duş ve tuvalet (24 saat sıcak su), telefon, müzik sistemi, air condition ve balkon bulunuyor. Wireless Internet ücretsiz bağlanabilirsiniz.

Bu balkonlarda gündüzün de gecenin de keyfi bir başka oluyor. Hele gün batımını izlemek… Ancak yaşadığınızda bunun anlamını kavrayabilirsiniz. Lale Pansiyon'nun aternatif mekânlarından birisi de terası.
Özellikle geceleri, gökyüzünü ve yıldızlaı seyretmeniz için mükemmel bir mekân. Hele deniz manzarası ve bitki kokularıyla uyanmak istiyorsanız…


İLETİŞİM
Kücük Cakil Mahallesi No: 19 Kas / Antalya
Türkei Telephon: +90 242 836 10 74
Tel / Fax: +90 242 836 15 75
Web:http://www.lalepension.com/

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...