Otel-Motel-Apart ve Pansiyon Arama kutusu

KERPE KEFKEN KONAKLAMA


Saygın Hotel, Kerpe Kefken arasında Kumcağız mevkiinde yer alıyor, deniz ve doğa ile iç içe bulunabileceğiniz ortamda dört mevsim konaklama imkânı sunuyor. Kerpe’den doğuya dört km mesafede bulunan otel, 14 standart oda ve iki süit daireden oluşuyor.Saygın Otelin balkonlu, klimalı, TV li odalarında konaklayanlar, arzu ederlerse otel bahçesinde veya restoranında ızgara balıklar, Kandıra’nın ünlü yoğurt ve peyniri, yörenin çileklerinden yapılma ev reçelleri ile damakta tat bırakacak kahvaltılar yapabiliyor, yemekler yiyebiliyorlar.

Mevsim ne olursa olsun, kolay, konforlu, manzaralı ve kısa zamanda Kurtyeri Köprüsünden sola saparak ulaşılan Saygın Otel'de, huzurlu, sakin tatil geçirenler, bol oksijenli, yosun ve çam kokulu tertemiz havada zindelik, geniş uzun kumsalda stresten kurtulup, şifa kazanıyorlar. Tatil ve dinlenme amacıyla Kumcağız da gelenler, başta Kandıra olmak üzere, Kerpe, Kartal Kayalıkları, Miço Limanı, Pembe Kayalar, Kefken, Kefken Adası, Cebeci gibi birçok gezi yerini görme imkânı bulabiliyorlar. 

Kumcağız ve çevresinde tekne gezisi, doğa yürüyüşü yapma, kumsalda yürüme, foto safariye çıkma, balık tutma, bisiklete binme, yöresel köy ürünlerinin yer aldığı pazar alış verişi gibi birçok aktiviteye katılma olanakları bulunuyor. İstanbul çıkışlı olanlar, kent içi trafiğine girmeden otoyoldan Kandıra sapağını kullanarak kolayca ulaşım imkanı nedeniyle hafta sonları ve en kısa tatil günlerinde bile Kerpe-Kumcağız-Kefkeni terçih ediyorlar.


İLETİŞİM

Saygın Hotel: Tel: 0 262 563 72 19 Gsm: 0 532 400 49 00 Kandıra - Kerpe- Kumcağız


WEB:http://www.sayginotel.com/

2 yorum :

  1. TELEFONDA ILETISIMLERI COK DUSUK BIR ISLETME...

    YanıtlaSil
  2. bugun aradım esımle kalabılcemız 1gecelık yerolup olmadını sordum ınanılmaz derecede ılgısız alakasız ıletısımı gercekden cok dusuk ıstersenız gecelıgı 50tl olun ınanın gelıp kalmam artık

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
TESİS HAKKINDA YAPACAĞINIZ YORUMLAR,TATİLE YENİ GİDECEKLERİ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ETKİLİYECEKTİR..
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...