21 Haz 2010

ERDEK YENGEÇ PANSİYON

Kapıdağ` ın En Güzel Yerlerinden Biri
Erdek İlçesine 13 km Mesafede Tertemiz doğasıyla Narlı Köyü` nde Yengeç Pansiyon rahat ve huzurlu


devamlı sıcak su tek katlı apart odaları ile sizin hizmetinizde odalarımız tamamen müstakil olup


3-4-5-6 yataklı olmak üzere farklı büyüklükte ve çeşitlerdedir içersinde mutfak ve banyosuyla anahtar


teslim olarak konaklama süresince tamamen size özel ve aittir. Balkonunuz mangalınız tencereniz vs.


Konaklama boyunca tesisimizle hizmetinizdeyiz.


Sezon Boyunca Gecelik 60 TL


İLETİŞİM VE REZERVASYON :0266 837 1049
Haziran ve Eylül aylarda özel fiyatlar için yukarıdaki telefon numaralarından irtibata geçebilirsiniz
Ulaşım..


Öncelikle Bandırma veya Erdek`e gelmelisiniz.


İstanbul (Yenikapı) - Bandırma arası sefer yapan İDO Deniz Otobüsleri ile Bandırma`ya 2 saatte


ulaşabilirsiniz.


Birçok otobüs firmasının direkt Erdek seferleri vardır. Bandırma-Erdek arası 20 km


olıp, otobüsler ile de ulaşabilirsiniz.


Narlı Köyü minibüsleri, Otogar`dan hareket etmektedir.


Erdek-Narlı arası 13 Km. dir.


İstanbul - Erdek: 360 Km


Bursa - Erdek: 130 Km


Balıkesir - Erdek: 120 Km


İzmir - Erdek: 300 Km


Bandırma - Erdek: 20 Km1 yorum:

 1. Avşa, ulaşımı konumu itibari ile sadece deniz yolu ile yapılabilmektedir. Çünkü Avşa bir adada bulunmaktadır. Ancak adaya ulaşmak için ulaşmanız gereken iskeleler de ulaşım açısından son derece kolay bir yerdedir. Marmara bölgesinin ulaşım olanaklarının hemen hemen tümüyle bu yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Avşa’ya ulaştıktan sonra yapacağınız en karlı iş Avşa otelleri arasından bütçenize göre bir otel bulmak ve orada yapacağınız keyifli bir tatil için konaklama ihtiyacınızı karşılayacağınız yeri kiralamaktır. Avşa otelleri fiyat bakımından çeşitli avantajlı teklifleri ile size mutlaka bir çözüm bulacaktır. Avşa adası otelleri birçok tatil beldesinin otellerinden daha konforlu dekorasyonu ve çalışkan personelleri ile hizmet denildiği zaman mutlaka adından bahsettirmektedir.

  Avşa adası otelleri size sunacağı cazip tekliflerle kısa, orta ve uzun vadeli tatillerinizde uygun fiyatlar sunarak sizi günübirlik bir tatil sonrası mutsuz şekilde yaşadığınız şehre geri yollamaz. Avşa adası pansiyonlar bakımından da zengin bir yelpazeye sahiptir. Buradaki pansiyonlar da otellerle yarışacak hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Yine uzman ve hızlı personeli sayesinde Avşa adası pansiyonlar konusunda da beldenin turizmine büyük fayda sağlar ve oluşan beğeni duygusu beldeye mutlaka artan turist sayısı olarak döner.

  Avşa adası otel fiyatları az önce de kısmen bahsettiğimiz gibi sektörde hizmet veren firmalarla rekabete açık ancak belirli bir standardı yakalamaya çalışan hizmet anlayışının karşılığını en iyi şekilde yansıtacak bir bedel olarak talep edilmektedir. Avşa adası otel fiyatları bütçenizi fazla zorlamaz. Yapabileceğiniz en uygun tatili yapmanız için size büyük avantajlar sunar. Avşa otelleri her şey dahil fiyatlarla erken rezervasyonun tadını da çıkartabilirsiniz. Erken rezervasyon sayesinde Avşa otelleri her şey dahil fiyatlardan faydalanarak tatili daha da ucuza getirebilirsiniz.

  Ucuz ve de konforlu tatil, Anadolu’nun değerli insanlarının bütçesine uygun seçeneklerle Avşa adası apart fiyatları da size alternatif tatil seçenekleri sunar. Tatili daha da ucuza getirmek ve ailece konaklamak istiyorsanız bu apartları öneririz. Avşa adası apart fiyatları konaklamanın türü dolayısıyla otele nispeten aile için daha uygun olmaktadır.

  Fiyatları da yekûnda çok gibi görünse de günlük ve kişi hesaba vurulduğunda hayli uygun fiyatlarla tatil olanakları sunduğu açıkça anlaşılacaktır. Avşa apart fiyatları eğer abartılı buluyorsanız ve Avşa’dan da vaz geçemiyorsanız yapmanız gereken en iyi şey erken rezervasyondur. Hatta sezon başlamadan çok önce bu apartları istediğiniz tarihler için kiralayarak fiyatları daha da düşürebilirsiniz.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.