6.08.2018

ANAMUR ESER PANSİYON


Anamur Eser Pansiyon
Amacınız doğallığı keşfetmek ise; eşsiz kumsalın masmavi bir denizle birleştiği bakir kalmış bir yer olan Anamur, size bu imkanı sağlayacaktır.Tatilinizi planlarken kaliteye ve ucuzluğa önem veriyorsanız ikisinin birleştiği nokta burasıdır. Diğer tatil yörelerinin aksine plajlarda şezlong ve şemsiye ücreti ödemeden güneşin ve denizin keyfini çıkaracaksınız.

Her türlü rahatlığı yaşayacağınız Anamur'daki eviniz ise Eser Pansiyon'dur. Eser Pansiyon Anamur İskelede denize 70 m uzaklıkta, eğlence mekanlarına ve merkeze yakın benzersiz bir konaklama yeridir. Pansiyonumuzda; - Müşteriye verilen değer : Pansiyonumuzda, kişiye özel ilgi ve servis vardır. Biz müşterilerimizle tek tek ilgilenir, öncelikle onlara verilen değeri hissettiririz.

Anamur Eser Pansiyon

Ekonomik tatil: Pansiyonumuz size bütçenize uygun tatil avantajını sunmaktadır. Otellerde yüksek ücretler ödeyip, kendinizi otele bağımlı hale getirmektense güzel dostlukların kurulduğu ve sonucunda maddi zorluklar yaşamayacağınız fırsatı sağlıyoruz. - Aradığınız huzur ve özgürlük : Biraz olsun stresten uzaklaşmak ve özgürlüğün tadını çıkarmak istiyorsanız pansiyonumuza bekliyoruz.- Sıcak bir aile ortamı :Pansiyonumuzda kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz.

 Bu aile ortamı sayesinde eminiz ki sizde 22 yıldır bizim için Türkiye'ye gelen yabancı dostlarımız gibi Eser ailesinden bağınızı koparamayacak sınız. - 
Temizlik ve kalite : Kalitenin temizlikle orantılı olduğunun bilincinde olarak temizliği ilke edinen pansiyonumuzda isterseniz çamaşırlarınızı da yıkatabilirsiniz.- Güvenli bir ortam : Burada, kendinizi sandığınızdan daha güvende hissedecek ve hatta kapınızı kilitleme ihtiyacı bile duymayacaksınız.

Oda Özellikleri :
Hepsinde:Duş, wc, balkon,Ortopedik yataklar Klima,Bahçede tam donanımlı müşteri mutfağı,Hamakların, üzüm çardağının ve mangalların bulunduğu yemyeşil bir bahçe Tur organizasyonları Teras cafe bar Teras Restaurant  Çamaşır yıkama servisi Denize 30 m mesafede Internet Cafe'ye 40m. mesafede

Apart özellikleri :
1.Tip: 40 m2, (4 tek kişilik yatak), tam donanımlı mutfak, 2 tane klima, buzdolabı, banyo.2.Tip: 55 m2, 20 m2 balkon, (1 çift kişilik, 3 tek kişilik yatak), klima, tam donanımlı mutfak, buzdolabı, banyo. 3.Tip: 40 m2, (4 tek kişilik yatak), tam donanımlı mutfak, 2 tane klima, buzdolabı, banyo.

Anamur Pansiyon fiyatları gayet ekonomik olup 2 kişi Günlük 100 TL'den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz.Pansiyon fiyatları bağlayıcı olmadığından en sağlıklı fiyat bilgisini telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM
Adres:İnönü caddesi No:6 İskele-Anamur-Mersin
Telefon: 0324 81647510536 2179878

Anamur Akasya pansiyonu da incele tık tık..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Benzer yazılar