27.07.2018

KEFKEN YENİAY PANSİYON
Pansiyonumuz, denizin doyumsuz güzelliklerine sahip, yeşille mavinin kucaklaştığı, deniz kokusunun çam kokusuna karıştığı seçkin ve sakin semtimiz Kefken'de bulunmaktadır.Deniz çok yakında. Bahçeden, orta kattaki balkondan ve terastan görmüş olmalısınız zaten.100 metre ileride ise bir plajımız var.

Siz değerli müşterilerimize bu pansiyonda tatiliniz boyunca elimizden gelen en iyi hizmeti vermek ve sizin memnuniyetinizi kazanmak en büyük hedefimiz...

Gelin bu mavi ve yeşilin tadını en güzel şekilde, birlikte ve en güzel hizmetle yaşayalım...

İRTİBAT
Yeniay pansiyon Nihat Erim tepesi/KEFKEN
TEL:0 262.563 61 16-563 68 60

9 yorum:

 1. kefkende ucuz pansiyon,pansiyon fiyatları,hafta sonu ağvada nerde kalınır,ağvada aile pansiyonu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. SharpKing den güzel günler geçirmeniz dileğiyle

   Sil
 2. Ben yılda bir iki kez kefken - Cebeci Köyüne günübirlik gidiyorum. her senede gitmek istiyorum. ailece kalınabilecek güzel bir yer tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. arkadaşlar denize yakın olması dışında hiçbir özelliği olmayan bir pansiyon.Odalar hiç temiz değil,suları akşama doğru sıcak akıyor sabahları duş almanız asla mümkün değil.Odaların duvarları şekilsiz olduğundan yataklar yamuk bir şekilde duruyor ve yatak sığacak kadar bir alan mevcut.Banyolarda duşakabin yok bu nedenle duş alırken klozetin ve lavaboların ıslanmasına sebep oluyor.Banyo havalandırma pencereleri pansiyonun odalara giriş koridoruna bakmakta ve boy hizasından azıcık yüksekte Pencere küçük bir perde ile kapatılmış ancak her an perde rüzgardan açılır mı birisi gözetler mi tedirginliği yaşıyorsunuz.Odalarda eşyalarınızı koyacağınız bir dolabı bile yok.Perdeler camlara kısa her ne oldu ise kendilerince kesmişler bu nedenle camları örtmüyor.Yani mahremiyet yok.Yatak örtüleri hem tek kişilikler hem çift kişilikler üstünüzü tam örtmüyor.Yataklarında rahat uyunmuyor gacur gucur sürekli her hareketinizde ses çıkaran rahatsız bir yatakları var.Ayrıca kefkende bulunan ve kahvaltısı oda fiyatına dahil olan bir otele göre pahalı olan bir pansiyon.Pansiyon odalarında her şey,evde kullanmadığınız eşyalardan mevcut konfor ve rahatlık adına hiçbir şey yok .Herşey elinizde kalıyor .Tanıtım resimleri ile alakası bile yok.Biz rezil olduk siz olmayın.

  YanıtlaSil
 4. arkadaşlar denize yakın olması dışında hiçbir özelliği olmayan bir pansiyon.Odalar hiç temiz değil,suları akşama doğru sıcak akıyor sabahları duş almanız asla mümkün değil.Odaların duvarları şekilsiz olduğundan yataklar yamuk bir şekilde duruyor ve yatak sığacak kadar bir alan mevcut.Banyolarda duşakabin yok bu nedenle duş alırken klozetin ve lavaboların ıslanmasına sebep oluyor.Banyo havalandırma pencereleri pansiyonun odalara giriş koridoruna bakmakta ve boy hizasından azıcık yüksekte Pencere küçük bir perde ile kapatılmış ancak her an perde rüzgardan açılır mı birisi gözetler mi tedirginliği yaşıyorsunuz.Odalarda eşyalarınızı koyacağınız bir dolabı bile yok.Perdeler camlara kısa her ne oldu ise kendilerince kesmişler bu nedenle camları örtmüyor.Yani mahremiyet yok.Yatak örtüleri hem tek kişilikler hem çift kişilikler üstünüzü tam örtmüyor.Yataklarında rahat uyunmuyor gacur gucur sürekli her hareketinizde ses çıkaran rahatsız bir yatakları var.Ayrıca kefkende bulunan ve kahvaltısı oda fiyatına dahil olan bir otele göre pahalı olan bir pansiyon.Pansiyon odalarında her şey,evde kullanmadığınız eşyalardan mevcut konfor ve rahatlık adına hiçbir şey yok .Herşey elinizde kalıyor .Tanıtım resimleri ile alakası bile yok.Biz rezil olduk siz olmayın.

  YanıtlaSil
 5. Sahipleri samimi ve candan insanlar,Konumu neredeyse denize sıfır sayılır.kerpe de nerede kalınır,hangi pansiyonu tavsiye ediyorsunuz diye sorsalar Kerpe Yeniay pansiyonu tavsiye ederim.Kerpe pansiyon 2018 fiyatlarıda gayet ekonomik.

  YanıtlaSil
 6. Yanıtlar
  1. Telefon ile iletişim kurarak kefken pansiyon fiyatları 2018 hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz .

   Sil
 7. Pansiyonda bu hafta sevgilim kaldı gerçekten çok memnun kaldi. O nu çok seviyorum

  YanıtlaSil

Benzer yazılar