12 Ağu 2008

KEFKEN YENİAY PANSİYON
Pansiyonumuz, denizin doyumsuz güzelliklerine sahip, yeşille mavinin kucaklaştığı, deniz kokusunun çam kokusuna karıştığı seçkin ve sakin semtimiz Kefken'de bulunmaktadır.Deniz çok yakında. Bahçeden, orta kattaki balkondan ve terastan görmüş olmalısınız zaten.100 metre ileride ise bir plajımız var.

Siz değerli müşterilerimize bu pansiyonda tatiliniz boyunca elimizden gelen en iyi hizmeti vermek ve sizin memnuniyetinizi kazanmak en büyük hedefimiz...

Gelin bu mavi ve yeşilin tadını en güzel şekilde, birlikte ve en güzel hizmetle yaşayalım...
İRTİBAT

Yeniay pansiyon Nihat Erim tepesi/KEFKEN
TEL:0 262.563 61 16-563 68 60
Web: http://yeniaypansiyon.blogcu.com/

4 yorum:

 1. kefkende ucuz pansiyon,pansiyon fiyatları,hafta sonu ağvada nerde kalınır,ağvada aile pansiyonu

  YanıtlaSil
 2. Ben yılda bir iki kez kefken - Cebeci Köyüne günübirlik gidiyorum. her senede gitmek istiyorum. ailece kalınabilecek güzel bir yer tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. arkadaşlar denize yakın olması dışında hiçbir özelliği olmayan bir pansiyon.Odalar hiç temiz değil,suları akşama doğru sıcak akıyor sabahları duş almanız asla mümkün değil.Odaların duvarları şekilsiz olduğundan yataklar yamuk bir şekilde duruyor ve yatak sığacak kadar bir alan mevcut.Banyolarda duşakabin yok bu nedenle duş alırken klozetin ve lavaboların ıslanmasına sebep oluyor.Banyo havalandırma pencereleri pansiyonun odalara giriş koridoruna bakmakta ve boy hizasından azıcık yüksekte Pencere küçük bir perde ile kapatılmış ancak her an perde rüzgardan açılır mı birisi gözetler mi tedirginliği yaşıyorsunuz.Odalarda eşyalarınızı koyacağınız bir dolabı bile yok.Perdeler camlara kısa her ne oldu ise kendilerince kesmişler bu nedenle camları örtmüyor.Yani mahremiyet yok.Yatak örtüleri hem tek kişilikler hem çift kişilikler üstünüzü tam örtmüyor.Yataklarında rahat uyunmuyor gacur gucur sürekli her hareketinizde ses çıkaran rahatsız bir yatakları var.Ayrıca kefkende bulunan ve kahvaltısı oda fiyatına dahil olan bir otele göre pahalı olan bir pansiyon.Pansiyon odalarında her şey,evde kullanmadığınız eşyalardan mevcut konfor ve rahatlık adına hiçbir şey yok .Herşey elinizde kalıyor .Tanıtım resimleri ile alakası bile yok.Biz rezil olduk siz olmayın.

  YanıtlaSil
 4. arkadaşlar denize yakın olması dışında hiçbir özelliği olmayan bir pansiyon.Odalar hiç temiz değil,suları akşama doğru sıcak akıyor sabahları duş almanız asla mümkün değil.Odaların duvarları şekilsiz olduğundan yataklar yamuk bir şekilde duruyor ve yatak sığacak kadar bir alan mevcut.Banyolarda duşakabin yok bu nedenle duş alırken klozetin ve lavaboların ıslanmasına sebep oluyor.Banyo havalandırma pencereleri pansiyonun odalara giriş koridoruna bakmakta ve boy hizasından azıcık yüksekte Pencere küçük bir perde ile kapatılmış ancak her an perde rüzgardan açılır mı birisi gözetler mi tedirginliği yaşıyorsunuz.Odalarda eşyalarınızı koyacağınız bir dolabı bile yok.Perdeler camlara kısa her ne oldu ise kendilerince kesmişler bu nedenle camları örtmüyor.Yani mahremiyet yok.Yatak örtüleri hem tek kişilikler hem çift kişilikler üstünüzü tam örtmüyor.Yataklarında rahat uyunmuyor gacur gucur sürekli her hareketinizde ses çıkaran rahatsız bir yatakları var.Ayrıca kefkende bulunan ve kahvaltısı oda fiyatına dahil olan bir otele göre pahalı olan bir pansiyon.Pansiyon odalarında her şey,evde kullanmadığınız eşyalardan mevcut konfor ve rahatlık adına hiçbir şey yok .Herşey elinizde kalıyor .Tanıtım resimleri ile alakası bile yok.Biz rezil olduk siz olmayın.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli , Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ...
Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.